Oldalsáv

A szalagavatók után

2020. január 30.
Valamennyi intézményünk megtartotta szalagavató ünnepségét. Végzőseink kivétel nélkül felvonultatták szépségüket, humorukat, a felnőtté válás elvitathatatlan jeleit.

Mind a hét intézményünk megtartotta a szalagavató rendezvényét. Aki látta mind a hetet, mert van ilyen, az meggyőződéssel vallja, hét csodálatos, megható és hét különböző eseményt tudhatunk magunk mögött. Összességében megállapítható, hogy mind a hét iskolánknak meg van a maga sajátossága, stílusa, hangulata, egyedisége és egyénisége. Mind e mellett pedig jó érzés látni, érezni, hogy iskoláink, diákjaink egészen elképesztően komolyan készültek, igazi ünneppé tették az ünnepségeket.

Ezúton is köszönjük és köszöntjük minden tagintézményünk produkcióját! Végzős diákjainknak gratulálunk, kívánjuk, hogy a kitűzött szalag valódi jelkép legyen számukra, viseljék szívükben örökre!

 

A legbeszédesebbek mindig a fotók. Íme, nem a levegőbe beszéltünk!

 

Dunaújvárosi Szakképzési Centrum

H-2400 Dunaújváros, Római krt. 51.
+36 25/743-136
+36 25/745-859 (fax)
titkarsag@dunaujvarosiszc.hu