Oldalsáv

Útjára indult a MAVIR Mester program a Dunaferr iskolában

2018. április 24.
Az elmúlt hónapok sikeres tárgyalásainak köszönhetően aláírásra kerültek az első tanulmányi szerződések a MAVIR Mester program keretében. A program a villamos területen tanuló diákjaink számára jelent komoly támogatást tanulmányaik ideje alatt.

A projektben résztvevő tanulók a szakmai végzettség megszerzése után kapcsolódhatnak be a Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító Zrt. egyéves gyakornoki programjába. Az ebben az időszakban magukba szívott tudás birtokában pedig lehetőségük nyílik egy biztos munkahely munkavállalóivá válni. Az ösztöndíjprogram többek között lehetőséget biztosít nyelvvizsga, de akár B kategóriás jogosítvány megszerzésére is.

Természetesen mind a vállalat mind pedig iskolánk egy hosszú távú gyümölcsöző együttműködés első lépcsőfokának tekinti a mai eseményt.

Dunaújvárosi Szakképzési Centrum

H-2400 Dunaújváros, Római krt. 51.
+36 25/743-136
+36 25/745-859 (fax)
titkarsag@dunaujvarosiszc.hu